S prací pana Ing. Josefa Fuchse jsme byli velmi spokojeni. Vše za nás zařídil a provedl nás celým prodejem bez jediného problému. Veškeré naše dotazy nám s ochotou zodpověděl. Velice oceňujeme jeho lidský a profesionální přístup.
Jiří Kalous a Zdeňka Odstrčilová, Žamberk
Pane Fuchs, peníze došly a já vám moc děkuji za vaši „péči“, jednání s vámi bylo vždy příjemné a budu vás všude chválit a doporučovat. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně prodaných nemovitostí.
Marie Schleissová, Česká Třebová
Pan ing. Josef Fuchs odvedl maximálně profesionální práci ve věcech: – informace o prodávané nemovitosti – RD Dlouhopolsko – prohlídka nemovitosti dle (našich) časových požadavků klienta – sjednání kontaktu s majitelem a perfektní domluva o podmínkách prodeje včetně vyklizení nemovitosti – vystavení a podpisy smlouvy, převod finančních prostředků, předání objektu novému majiteli – zajištění podání návrhu na vklad, informace o změnách na listu vlastnictví s ohledem na nového majitele Celkově pan Fuchs pracuje spolehlivě, profesionálně, jeho přístup ke klientovi je velmi vstřícný a zodpovědný.
Edita Marková, Pardubice
Se službami inženýra Josefa Fuchse jsem byla velmi spokojená, jakož i s lidským přístupem a ochotou pomoci v situacích, ve kterých se běžný občan neorientuje zrovna nejlépe. Zároveň má inženýr Fuchs přehled i v navazujících odvětvích na realitní činnost, což jsem také uvítala.
Marcela Tomanová, Lanškroun
Spolupráce s panem Ing. Josefem Fuchsem začala po neúspěšném pokusu jedné realitní kanceláře prodat naší nemovitost v obci Čistá. Spolupráce s panem Ing. Josefem Fuchsem byla na profesionální úrovni a s nasazením veškerých sil pro úspěšný prodej naší nemovitosti a to se po velmi krátké době podařilo. Velice si vážíme přístupu pana Fuchse při prodeji nemovitosti, jelikož si vše zajistil, o vše se ochotně postaral a zdárně ukončil prodej se všemi náležitostmi. Pan Fuchs je profesionál na svém místě. Vřele všem doporučuji.
Lenka Novotná, Litomyšl
Velice rádi doporučíme služby pana Ing. Josefa Fuchse. Je velice příjemný, ochotný a hlavně velký profesionál. Jeho služby jsme využily k prodeji RD v Opatově, který se mu podařil prodat ve velice krátké době. Za nás 100% spokojenost, jak s jeho jednáním tak i s prací jakou odvedl. Poradí, vše vysvětlí a hlavně rychle prodá. Vřele všem doporučujeme a touto cestou mu i za vše moc děkujeme!
Vlasta Novotná Vašatová, Opatov
Vážený pane Fuchsi, zřejmě už se asi neuslyšíme a tak jsem Vám chtěla moc poděkovat za Vaše služby a ochotu. Určitě Vás doporučím. Mějte krásné léto a hlavně zdraví, celé Vaší Rodině.
Lenka Koblížková, Ústí nad Orlicí

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉŘE

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA