Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU V DOLNÍ DOBROUČI

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům se zahradou na pěkném místě v Dolní Dobrouči. Tento dvoupodlažní cihlový dům se nachází v zástavbě rodinných domů u místní zpevněné komunikace.


První nadzemní podlaží je přístupné ze dvou vstupních verand. Vnitřní dispozice je složena ze dvou kuchyní, dvou pokojů, spíže, koupelny, samostatného WC, prostorné chodby a garáže. Ve druhém nadzemním podlaží (podkroví) se nachází jeden pokoj a půdní prostory. Vytápění objektu bylo doposud řešeno lokálními kamny na tuhá paliva a elektrickými přímotopy. Voda je ohřívána elektrickým bojlerem a odpady jsou svedeny do obecní kanalizace.


Na dům v zadní části navazují dřevěné kolny pro hospodářské využití a přístřešek pro parkování vozidla. Kolem domu se nachází oplocená zahrada se vzrostlými stromy a keři.


V obci je kompletní občanská vybavenost jako mateřská a základní škola, obecní úřad, sportoviště, obchod, lékař, restaurace,… Pracovní uplatnění lze nalézt u několika místních firem (Contipro,…). Obec Dolní Dobrouč se nachází mezi městy Letohrad (6 km), Ústí nad Orlicí (10 km) a Lanškroun (15 km), kde se nachází kompletní síť obchodů a služeb a dále zde naleznete bohatou nabídku pracovních příležitostí.


Vzhledem k velkému zájmu o bydlení a omezené nabídce domů v této lokalitě, doporučujeme si sjednat prohlídku.

 

Kategorie Dům
Lokalita Dolní Dobrouč
Okres Ústí nad Orlicí
Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 204 m²
Plocha pozemku 1.109 m²
Počet podlaží 2
Stav objektu Před rekonstrukcí
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Okraj obce
Zástavba Obytná
 
Zařízený Ne
Garáž Ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Odpad Kanalizace
Topení Lokalní tuhá paliva

 

Cena za nemovitost

3.490.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Zvu Vás na prohlídku. 

Ing. Josef Fuchs, MBA

V realitách jsem od roku 2008. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Ing. Josef Fuchs, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF