Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu se 2 byty, kanceláří, prodejnou a výrobní halou ve Svitavách

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi prostorný rodinný dům a výrobní halu v centru města Svitavy. Pozemek s výměrou necelých 2.000 m2 leží při ulici Sokolovská a sousedí se základní školou, gymnáziem a dopravním hřištěm. Ve vzdálenosti do 5 minut chůze se nachází koupaliště, plavecký bazén, městský úřad, sportovní hala a další.

Rodinný dům byl vystavěn v roce 1939. V objektu jsou dva byty 2+1, kancelář a obchodní prostor se zázemím.

Suterén (1.PP):
V suterénu domu se nachází obchodní prostor o výměře 65 m2 a několik místností tvořících zázemí pro tento obchod.

Přízemí (1.NP):
V tomto podlaží je umístěn prostorný byt 2+1 (83 m2) s balkonem a dále kancelářské prostory o výměře 20 m2. Kancelářské prostory lze po jednoduché stavební úpravě zpřístupnit z bytu a tím tak rozšířit byt o jednu obytnou místnost.

2. patro (2.NP):
Poslední nadzemní podlaží nabízí opět prostorný byt 2+1 o výměře 76 m2, ze kterého je přístupná terasa s dalšími 37 m2. Nad celým bytem se ještě nachází půdní prostor.

Celý objekt prošel v roce 2000 rozsáhlou rekonstrukcí. Kompletně byla upravena střecha včetně nové střešní krytiny, žlabů, svodů a oplechování. Objekt byl v tomto období také zateplen (8 cm polystyrén). Výměnou prošly rozvody elektřiny, plynu, topení, vody a odpadů. V roce 2012 byl celý dům osazen plastovými okny a byly vyměněny plynové kotle (3 ks), zajišťující vytápění a ohřev vody. V roce 2015 byla provedena sanace zdiva chemickou izolací a v tom to roce byl dům napojen na nově vybudovanou fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 12 kW.

Na dům v zadní části navazuje pěkná zahrada (cca 200 m2) vybavená bazénem se zastřešením a letním domkem s grilem a udírnou.

Na parcele se dále nachází výrobní hala (dílny), která byla vystavěna na začátku devadesátých let. Celková zastavěná plocha této haly činí 348 m2. Ze severní části na tuto halu navazuje sklad z ocelové konstrukce o výměře 170 m2.

Obchodní prostory v domě a prostory haly se skladem jsou v současné době pronajaty.

Pro více informací nebo sjednání si prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Nemovitosti nejsou zatíženy žádnými zástavními právy ani věcnými břemeny.   

  

Kategorie Rodinné domy   Zařízený Částečně
Lokalita Svitavy   Parkování Ano
Okres Svitavy   Výtah  Ne
Velikost 5 a více pokojů   Počet bytů  2
Plocha užitná 300 m²   Počet kanceláří  1
Plocha pozemku 1947   Balkón Ano
Plocha zahrady 200   Terasa Ano
Plocha výrobní 450   Bazén Ano
Počet podlaží 2   Komunikace Asfaltová
Stav objektu Velmi dobrý   Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Budova Cihlová   Voda Dálkový vodovod
Typ domu Patrový   Elektřina 230V, 400V
Poloha objektu Samostatný   Plyn Plynovod
Umístění objektu Centrum obce   Odpad Kanalizace
Zástavba Obchodní a Obytná   Topení Ústřední plynové
Rok výstavby 1938      

 

Cena za nemovitost

15.000.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Zvu Vás na prohlídku. 

Ing. Josef Fuchs, MBA

V realitách jsem od roku 2008. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Ing. Josef Fuchs, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF