Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ CHATY S KRÁSNOU ZAHRADOU U PASTVINSKÉ NÁDRŽE

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi chatu s krásnou zahradou a jezírky v horní části Pastvinské nádrže v obci Klášterec nad Orlicí.

Tato dřevěná chata o zastavěné ploše cca 44 m2 nabízí v přízemí hlavní místnost, kuchyňský kout, koupelnu, WC, sklad, verandu a dílnu. Podkroví je přístupné po dřevěném schodišti a nachází se zde hala, ložnice a balkon. Objekt je napojen na obecní vodovod a elektřinu (230/400 V). Voda je ohřívána bojlerem, vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva a odpady jsou svedeny do jímky.

V horní části pozemku se nachází dřevěný domek pro hosty, který je vybaven kuchyní, ložnicí, chemickým WC a sprchou. Na tento objekt navazuje dřevník a sklad.
V dolní části pozemku je vybudována menší dřevěná garáž, vedle které lze zaparkovat vozidlo.

Celý pozemek disponuje výměrou necelých 500 m2 a jeho dominantou je kaskáda několika jezírek s protékající vodou. Okolí těchto jezírek tvoří velké množství zeleně (keřů a rostlin) a také síť zpevněných cestiček. Pravá horní část pozemku je využívána pro posezení u ohně, další příslušenství zde tvoří udírna a podzemní sklípek.

Vzhledem k vyhledávané lokalitě a omezené nabídce podobných nemovitostí doporučujeme si sjednat prohlídku. Nemovitost není zatížena žádnou právní vadou.

 

Kategorie Chata
Lokalita Klášterec nad Orlicí - Zbudov
Okres Ústí nad Orlicí
Velikost 3 pokoje
Plocha užitná 49 m²
Plocha pozemku 489 m²
Počet podlaží 2
Stav objektu Dobrý
Budova Dřevěná
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Okraj obce
Zástavba Rekreační
 
Zařízený Částečně
Garáž Ano
Lodžie ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Odpad Jímka
Topení Ústřední tuhá paliva

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena za nemovitost

2.990.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Zvu Vás na prohlídku. 

Ing. Josef Fuchs, MBA

V realitách jsem od roku 2008. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Ing. Josef Fuchs, MBA

Kontaktní formulář