Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk s lodžií v OV v Hradci Králové

Popis nemovitosti

 

Cena: 3.390.000,- Kč   Poloha objektu: Samostatný
Kategorie: Byty 2+kk   Umístění objektu: Sídliště
Lokalita: Jungmanova, Hradec Králové   Zástavba: Obytná
Okres: Hradec Králové      
Vlastnictví: Osobní   Lodžie: ANO (7,5 m2)
Plocha podlahová: 48 m2   Sklep: ANO (1,5 m2)
Počet podlaží: 16   Voda: Vodovod
Podlaží umístění: 7   Elektřina: 230/400V
Stav objektu: Dobrý   Odpad: Veřejná kanalizace
Budova: Panelová   Topení: Ústřední dálkové

 

          Prodej pěkného bytu 2+kk s prostornou lodžií v osobním vlastnictví na ulici Jungmannova v Hradci Králové. Předmětný byt o celkové výměře 57 m2 (včetně sklepa a lodžie) se nachází v 7. nadzemním podlaží s jihozápadní orientací. Bytová jednotka se skládá z ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny, samostatného WC, chodby a lodžie. Byt prošel koncem roku 2020 opravou (nové povrchy podlah, obložení bytového jádra, výmalba,...). Příslušenství jednotky tvoří sklepní koje nacházející se na stejném patře v domě. Panelový dům je již po revitalizaci a je vybaven třemi výtahy. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost, parkoviště a velké dětské hřiště. Byt je vhodný k okamžitému nastěhování, není zatížen žádnými dluhy a lze jej financovat hypotečním úvěrem. Doporučuji si sjednat prohlídku.

Fotogalerie

Ing. Josef Fuchs, MBA

V realitách jsem od roku 2008. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Ing. Josef Fuchs, MBA

Kontaktní formulář