Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ BYTU 2+1 V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ V DAMNÍKOVĚ

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o celkové výměře 60 m2 s dispozicí 2+1, nacházející se v prvním nadzemním podlaží zděného domu v klidné lokalitě obce Damníkov.

Dispozice bytu je tvořena dvěma pokoji, jídelnou s kuchyňským koutem, koupelnou, samostatným WC a spíží. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Příslušenství bytu tvoří sklep umístěný v suterénu domu.

Byt lze ihned využívat, avšak předpokládá se, že nový majitel provede jeho rekonstrukci/modernizaci. Obec Damníkov je vybavena základní infrastrukturou (plynovod, vodovod, telefon, zpevněné komunikace), nachází se zde obchod se smíšeným zbožím, hostince, kulturní sál, úplná základní škola, mateřská škola, zdravotní středisko pro děti i dospělé, sportoviště, atd.

Vzhledem ke klidné lokalitě a rychlé dostupnosti do okolních měst (Lanškroun – 6 km, Česká Třebová – 11 km, Svitavy – 14 km), doporučujeme si sjednat prohlídku bytu.

 

 

Kategorie Byt 2+1
Lokalita Damníkov
Okres Ústí nad Orlicí
Vlastnictví Osobní
Plocha užitná 60 m²
Počet podlaží 2
Podlaží umístění 1
Stav objektu Před rekonstrukcí
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
 
Zařízený Částečně
Sklep Ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Septik
Topení Ústřední plynové

 

Fotogalerie

Cena za nemovitost

1.600.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Zvu Vás na prohlídku. 

Ing. Josef Fuchs, MBA

V realitách jsem od roku 2008. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Ing. Josef Fuchs, MBA

Kontaktní formulář